אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

בית דפוס בצפון

דיגיטול הוא בית דפוס שממוקם בחיפה, המציע שירותי דפוס בחיפה, הקריות ובצפון. בין השירותים שאנחנו מציעים:מחברות ממותגות

הדפסת לוחות שנה במגוון גדלים, מחברות ממותגות ספרי מחזור ועוד. תחום התמחות מרכזי שלו הוא הדפסת ספרים. אנחנו מציעים שירותי הדפסה לספרי קריאה בכל הסוגים והגדלים, כולל ספרי בישול, ספרי ילדים, ספרי קודש, רומנים ואוטוביוגרפיות. 

ניתן להדפיס ספרים בהוצאה מצומצמת המיועדת לרוב כמתנה לחברים ובני משפחה. לעומת זאת, ניתן להדפיס גם כמות גדולה המיועדת להפצה מסחרית. 

 

 

 

 

הדפסת פאזלים, קלפי משחק או טארוט ומוצרים נוספים

פאזל - תמונה משפחתיתמעבר לספרים, חוברות, מחברות ומוצרים נוספים המתקשרים לעולם הכתיבה, אנחנו מציעים שירותי הדפסה נוספים. בין האפשרויות הפופולריות נזכיר את האפשרות להדפסת תמונות משפחתיות, טבע או כל נושא אחר ולהפוך אותם לפאזלים. אפשרות פופולרית אחרת היא הדפסת קלפים – קלפי משחק רגילים או ייחודיים ואפילו קלפי טארוט. במקרה של קלפים, יש מספר ענק של אפשרויות שכן אנחנו מדפיסים משחקי קלפים כמו "רביעיות" או "מילים ראשונות" בהתאם לצרכי המדפיס. בנוסף, אנשי מקצוע מדפיסים קלפים לצרכי טיפול או סדנאות מקצועיות.

 

 

 

דיגיטול – שירות וליווי לאורך כל הדרך!

בין אם הדפסתם בעבר או לא, אתם תזכו לליווי המסור שלנו לאורך כל הדרך! אם ברצונכם להוציא ספר אנחנו נעזור לכם לעמד אותו, כולל בחירת גודל המילה, הפונט הנכון והכריכה, כדי לוודא שהספר שלכם יהיה מרשים ומקצועי. במידה ואתם מעוניינים במוצרים ממותגים לקידום המותג שלכם, יש לנו מגוון פתרונות בתקציבים שונים.

דיגיטול – בית הדפוס המוביל באזור הצפון!

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!