אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

בית דפוס בקריות

בית דפוס בקריות שלא מתפשר על איכות ההדפסה יכול להוות עבורכם נכס של ממש. בבית דפוס אתם יכולים להשיג מחברות ממותגות לעסקים או לוחות שנה עם לוגו של בית העסק . לצד ספרי מחזור לבתי הספר ואף ספרים ומחברות בהתאמה אישית, החל מהעיצוב ועד לסוג הכריכה. דפוס דיגיטול בע"מ מציעים מוצרי דפוס במחירים הוגנים ומשתלמים .  מבלי להתפשר על איכות ההדפסה והעיצוב אשר אנו שמים אותם בעדיפות גבוהה .

בית דפוס בקריות – הדפסות מקצועיות לכולם

על מנת בית דפוס בקריות ייחשב כמקצועי הוא חייב להציע ללקוחותיו שירותים מגוונים:

  • ללקוחות עסקיים – בתי עסק שוכרים לעיתים קרובות את שירותיו של בית הדפוס כדי לממש יעדים עסקיים . זאת כיוון שחלק גדול מאוד מהשיווק העסקי תלוי במוצרי דפוס שונים. קטלוגים ללקוחות יכולים להעביר את התחושה כי אתם עסק מקצועי וחדשני אשר מכבד את הלקוחות שלו. מחברות ממותגות,פולדרים, תיקיות כריכה לדפי A4 .  גם הם יכולים להשלים את תדמית החברה בצורה חיובית ולהציג אתכם כבעלי טעם טוב. כשעל כל מוצר דפוס שתזמינו יוצג הלוגו, סלוגן או מסר שיווקי שתבקשו .  וייצגו את העסק שלכם בצורה המתאימה ביותר לכם.
  • ללקוחות פרטיים – מעברת למדפסת הביתית האמינה שלנו .  גם לאנשים פרטיים יש לעיתים צורך בשירותיו של בית דפוס בקריות , הרי מדפסת ביתית מוגבלת מבחינת יכולות. בין אם מדובר על לוח שנה מיוחד עם תמונות משפחתיות ותאריכים של ימי הולדת, ספר שירים שעד כה כתבתם למגירה . אפילו ספר מתכונים משפחתי שהחלטתם לתעד בעותק מודפס. כל זאת ועוד תוכלו למצוא בין מוצריו של בית דפוס . ולקבל את עזרתה של מחלקת העיצוב הגרפי שלנו ליצירת התוצר המושלם. 

המקום להדפסות מתקדמות

החלק הכיפי ביותר בעבודתו של בית דפוס, זו היכולות שלו להעניק לכם את הגרסה המודפסת של רעיון שעד לפני זמן קצר היה רק בגדר רעיון. אנו בדפוס דיגיטול בע"מ נשמח לקחת חלק בתהליך היצירה שלכם ולספק את מוצרי הדפוס האיכותיים ביותר בתחום. העבודה תתבצע לפי בקשותיכם, כך נוכל לבחור את שיטות העבודה המתאימות ביותר כדי להפוך חלום למציאות. 

מחפשים בית דפוס בחיפה ובקריות? זה הזמן ליצור קשר עם דיגיטול! 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!