אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

בתי דפוס בקריות

בתי דפוס בקריות מציעים לכם מגוון רחב של מוצרי דפוס באיכות הדפסה גבוהה לצד שירות מקצועי ומהיר. בדפוס דיגיטול בע"מ הדגש הוא על השילוב של חדשנות טכנולוגית עם מקצוענות ושירות אישי המקפיד על צרכי ובקשות הלקוח עד לפרטים הקטנים. 

בתי דפוס בקריות – מגוון עבודות איכות

הקסם האמיתי הוא להפוך גיליונות נייר לבנים למוצרי הדפסה מיוחדים ומעוצבים. אז מה למעשה תוכלו למצוא בבית דפוס?

  • הדפסת ספרים וחוברות- זהו תחום עצום שיכול להתאים כמעט לכל אחד. בין אם חוברות תרגול למכללות ובתי ספר, או הוצאה של אוגדן מתכונים שעד עכשיו שכב מפוזר בכל רחבי הבית. כל ספר וחוברת יכול להיות מעוצב בצורה מיוחדת, כאשר אתם יכולים גם להחליט על גודלו וסוג הכריכה שלו.
  • הדפסת ספרי מחזור- סיום בית הספר זהו ללא ספק אחד האירועים המרגשים ביותר בחיי כולנו. המעבר בין המסגרת החינוכית לעולם של אנשים מבוגרים הוא צעד משמעותי, וספר מחזור שבנוי בצורה טובה יכול ללוות אתכם לאורך שנים רבות, להזכיר, להצחיק ולעזור מפעם לפעם להתרפק בנוסטלגיה על זיכרונות בעבר. כמובן על מנה שספר המחזור ישרוד, הוא חייב להיות באיכות הדפסה גבוהה.
  • הדפסת קטלוגים- קטלוגים מעוצבים היטב מעניקים ללקוחותיכם את תחושת החדשנות ומקצועיות שמקרינה ישירות על העסק שלכם. את הקטלוג ניתן להביא לאור תוך שבוע, זאת כמובן לאחר אישור שלכם לכל סקיצה שהמעצבים שלנו יצרו בסטודיו בהתאם לדרישות שלכם וכל חומר שתבחרו לצרף.

שירות ואיכות הוא הקו המנחה

דפוס דיגיטול בע"מ קיימים מעל 25 שנה, כך שעם הניסיון הנצבר אי אפשר להתווכח. הדבר הכי חשוב עליו אנו שמים דגש הוא שביעות רצונם של לקוחותינו. על מנת שתקבלו את המוצרים האיכותיים ביותר, יש צורך ביחס אישי וליווי צמוד של הלקוח. רק כך נוכל להגיע יחד לתוצר הסופי ממנו תהיו מרוצים. לרשותכם עומדת מחלקת העיצוב הגרפי שלנו, אשר ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה, יחד תוכלו ליצוא את העיצוב המדויק עליו חלמתם. שירותי הדפוס שלנו מוצעים גם בטווח רחב של מחירים, כמו גם מבצעים והנחות מיוחדות המוצעות לעיתים.

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!