אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הדפסת חוברותההדפסה בכללי והדפסת ספרים וחוברות היא כאן כדי להישאר . כאשר אתם זקוקים לעבודת הדפסה מורכבת . כלומר מורכבת מכמה דפים בודדים כמו במקרה של הדפסת חוברות למשל, עליכם להיעזר בשירותי הדפסה מקצועיים. כך תימנעו מהדפסה חוזרת של עמודי החוברת בצורה שאינה איכותית . וגם תימנעו מאין ספור תיקוני עימוד וכדומה שיעלו לכם בזמן, אנרגיה וכסף מיותר.
היכנסו לאחד מסניפי דיגיטול  ובקשו מצוות העובדים המקצועי לסייע לכם בבחירת סוג הנייר, אופן ההדפסה וכן העימוד והגימור החוברת טרם ההדפסה עצמה.

הדפסת חוברות לרבות כריכות וספירלה

הדפסת חוברות דורשת לא פעם ידע מוקדם וניסיון. מכיוון שחוברת נפרשת על פני עמודים ומודפסת לרוב משני צידיה יש לבצע עימוד מיוחד . עימוד זה מאפשר הידוק אמצע וקיפול בצורה שתאפשר דפדוף בסדר הכרונולוגי הרצוי של העמודים.
לקוחות רבים מבצעים הדפסת חוברות עבור העסק שלהם, חוברות ייצוג או מיתוג למשל, חוברות קטלוג המכיל את מוצרי החברה ועוד. חוברות אלו מודפסות על גבי נייר רגיל או בשדרוג משהו על גבי נייר כרומו מבריק, בהדפסה דיגיטלית צבעונית ובאיכות גבוהה במיוחד. התוצאה הטובה תלויה כאמור בחומרי הגלם, באיכות המדפסות עצמן ובניסיונו של המדפיס.

שירותים מקיפים לסטודנטים, אנשי חינוך ותלמידים

תלמידים ובעיקר סטודנטים עושים שימוש נרחב בשירותי הדפסות וכריכות, למעשה מדובר בחלק בלתי נפרד מההתנהלות האקדמאית שלהם . כתיבה והגשה של עבודות בהיקפים שונים. הדפסת חוברות בקלות מתאפשרת בעמדות ההדפסה בכל אחד מסניפי הרשת.
כמו כן בשלב הבא ניתן לבצע כריכה של החוברות במספר אופנים, לשמירה על החוברת ולמראה מקצועי יותר. כריכת ספירלה, כריכת שקף, או כריכה עבה יותר בהתאם לצורך. מתאים בעיקר לעבודות גמר או תזות למשל המוגשות למספר מנחים ומחוייבות בכריכה.

דיגיטול , מרכזי הצילום שלי ברחבי הארץ

הדפסת חוברות הוא רק אחד ממגוון שירותים רחבים שאנו מציעים לקהל לקוחותינו הוותיק והחדש. בין השירותים שתוכלו לקבל בסניפים: צילומי שחור לבן, צילומי צבע, הפקות דפוס מסחריות או פרטיות, למיניציה, שירותי פקסימיליה, צילומי שקפים, הפקת פליירים, כרטיסי ביקור או הזמנות, שירותי סובלימציה, הורדות והדפסות מאתרי אינטרנט, כריכות, הדפסה והפקה של ספרי מחזור . וכן הדפסה על גבי מוצרים כגון חולצות, פאזלים, לוחות עץ ועוד.
בסניפי הרשת השונים הפזורים ברחבי הארץ ופועלים לאורך היום כולו תוכלו למצוא גם סניפים המעניקים את מירב השירותים עד חצות הלילה, שירות המתאים במיוחד לסטודנטים!
לרשותכם עמדות מחשב מקוונות, תוכנות גרפיות ותוכנות בסיס כמובן (וורד, אקסל וכו'). אנו מאמינים גדולים במחיר הוגן . אתם מוזמנים לבדוק את טבלאות המחירים למגוון השירותים ולהיווכח בעצמכם. כמו כן חשוב לנו לתת לכם שירות מכל הלב . שירות מהיר ואישי ולכן לאורך כל תהליך ההדפסה או אחר המתבצע בדיגיטול תוכלו ליהנות מצוות גדול של נציגי שירות מקצועיים בסניף.

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!