אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הדפסת מחברות ממותגות

הדפסת מחברות ממותגות מאפשרות לכם, לעובדים שלכם ואפילו ללקוחותיכם לקבל את האפשרות למחברת איכותית בגדלים נוחים ועיצוב הייחודי לכם. דפוס דיגיטול בע"מ מאפשרים לכם להשאיר חותם מקצועי ומעוצב היטב עם הלוגו שלכם, מסר שיווקי מעניין וכמובן פרטי התקשרות, כך תקבלו אמצעי פרסום שימושי ומקורי.

הדפסת מחברות ממותגות – השם שלך בכל מקום

מחברות ופנקסי כיס ממותגים מחולקים במגוון רחב של מסגרות ואירועים. כנסים, הרצאות ולעיתים אפילו קורסים ובמסגרות לימוד שונות. בכל האירועים האלו אנשים מעוניינים לרשום לעצמם הערות, פרטי התקשרות של אנשים מעניינים שפגשו או אפילו מייל של שותף פוטנציאלי לעסקים. זוהי הדרך האידיאלית לקבל את החשיפה בה אתם מעוניינים.

במוסדות לימוד שונים, אין תחליף למחברת איכותית ונוחה, היא שימושית לצרכיו של מי הנושא אותה, ועבור זה ששקד על הדפסת מחברות ממותגות היא מספקת פרסום רב. מוסדות לימוד שונים הרי תמיד מחפשים לגייס לשורותיהם תלמידים נוספים, כך שברגע שמועמד פוטנציאלי רואה את אותה מחברת, שם המוסד יהדהד בראשו ואליו הוא יחזור לרגל ההרשמה ללימודים.

החלק העיצובי על מחברות ממותגות חייב להיות קליט ואסטטי. הוא צריך להכיל את הלוגו שלכם, פרטי התקשרות וכמובן שכדאי סלוגן שיווקי קצר וקולע. זה אמנם לא המקום להעברת מסרים שיווקיים ארוכים ומניפסט של החברה, אך ניתן לתאר את אופי המקום ועל מה הוא מתבסס בשורה קצרה וממוקדת.

התאמה מדויקת לצורך

את המחברות הממותגות שלכם תוכלו לקבל בכריכה קשה או רכה, עם ספירלות או בהדבקה בעזרת דבק חם. כאן מגיע השיקול שלכם לידי ביטוי. דפוס דיגיטול בע"מ יכולים לעזור ולייעץ על מנת שתבצעו את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם. המחברת תוכל לשמש כמתנה מתאימה ומושקעת לכולם, בכל אירוע או אפילו ביומיום לעובדיכם. תוכלו לבחור בגודל המתאים ביותר לכם ולקבל פרסום אפקטיבי ויוצא דופן בין אם כחלק מקמפיין ייחודי או מסע פרסום מתמשך.

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!