לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

הדפסת ספרים בכריכה קשה

לא מעט אנשים מתחילים להתלבט ברגע שזה מגיע לשלב הדפסת ספרים מחיר. תמיד המחשבה היא שאם נדפיס יותר ספרים המחיר בהכרח יהיה זול יותר. מצד שני, ברגע שנמצא בית דפוס שמוכן להתפשר על מחיר, הרי שהאיכות בהכרח תהיה נמוכה יותר. לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות בתקופה האחרונה, לא כך הדבר. בעזרת שיטות מתקדמות וידידותיות לסביבה, בחברת דפוס דיגיטול בע”מ תוכלו לקבל את הגרסה המודפסת של הספר המבוקש במהירות ובאיכות הדפסה גבוהה.

הדפסת ספרים מחיר – באילו כמויות?

בעת בדיקת הדפסת ספרים מחיר, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים:

  • לאיזו מטרה הספר נועד? שקלו היטב מה אתם מעוניינים לעשות עם הספר ברגע שיודפס. אולי רק לכמות קטנה של אנשים ולקבל ביקורת על הכתוב לפני ביצוע הזמנה גדולה? או שמא יש דרישה ואז כדאי להדפיס כמות גדולה. ספרי לימוד שמכללות ואוניברסיטאות מוציאות לרוב תהיה כמות מוגדרת מראש, אך לא כך הסיפור אצל כל אחד. בעולם שלנו, יש לא מעט אי וודאות ועל כך שקלו היטב לאיזו מטרה אתם מדפיסים לפני קביעת מספר שעלול להיות גבוה או נמוך מידי.
  • התאמה אישית – הספר העתידי, הרעיון המושלם שלכם יגיע לאוויר העולם בשלב זה או אחר, אבל מעבר לתוכן והעיצוב בו השקעתם רבות ישנם גורמים נוספים שיש לשקול. גודל ועובי עמודים, סוג כריכה ואולי עיצובים נלווים. כל אלו יכולים להיות גם כלולים במחיר של הדפסת הספרים. כך ששווה לעשות סקר שוק ולראות אילו מבצעים והנחות אתם יכולים לקבל עם בעת מימוש הקונספט שרציתם לספר שלכם.

הסוד הוא בית דפוס איכותי

בסופו של דבר, מה שיצור את ההבדל בין הדפסה איכותית לאחת שהיא לא, זה בית הדפוס אותו תבחרו. בדפוס דיגיטול בע”מ, תוכלו ליהנות השירות אישי ואדיב, גם ממחלקת העיצוב הגרפי שלנו בעת הצורך, טכנולוגיה מתקדמת ומכשור חדשני שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. כך תזכו לקבל את הספר שלכם באיכות הדפסה גבוה וגימורים מדויקים.

בואו נדפיס

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

עוד שיכול לעניין אותך

הדפסת פנקסי חשבוניות

הדפסת פנקסי חשבוניות

מבצעי השבוע! – מחירון פנקסים בגודל A5 (חצי A4) מבצעי השבוע! – מחירון פנקסים בגודל A4) A4, שישיות, רביעיות…) טיפים לעיצוב והדפסת...

הדפסת ספרים – בחירת פונטים/גודל פונט

הדפסת ספרים – בחירת פונטים/גודל פונט

התוכן הוא אמנם האלמנט החשוב בכל ספר, אולם גם לעיצוב, לאופן שבו הטקסט מוגש ולדרך שבה הוא נראה וויזואלית יש...

המדריך להכנת ספר מתכונים

המדריך להכנת ספר מתכונים

אוהבים לבשל? חולמים להוציא ספר מתכונים, כזה שכולם ידברו עליו, או – לכל הפחות, יגיע לכל המשפחה והחברים? אם כן,...

הדפסת ספרים בכריכה קשה

הדפסת ספרים בכריכה קשה

לא מעט אנשים מתחילים להתלבט ברגע שזה מגיע לשלב הדפסת ספרים מחיר. תמיד המחשבה היא שאם נדפיס יותר ספרים המחיר...

הדפוס הכי זול בארץ

הדפוס הכי זול בארץ

אנשים פרטיים, עסקים קטנים וחברות גדולות זקוקים לפתרונות דפוס מגוונים. אפילו כיום, בעידן המחשב, נדמה שהצורך בדברי דפוס איכותיים לא...
מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט