אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הדפסת ספרים

20170926-20170926-20170926-Studio-Session-306

Image 2 of 6

הדפסת ספרים חייבת להיות תהליך מדויק ומוקפד. בית דפוס שמתגאה ביכולתו להדפיס ספרים איכותיים חייב לעמוד בכל אותם סטנדרטים גבוהים ולעבוד עם מכשור מתקדם על מנת להגיע לתוצרים באיכות גבוהה. בדפוס דיגיטול בע"מ תהליך הבקרה על כל התהליך מדוקדק על לפרטים הקטנים, וכולל ייעוץ על הלקוח והכוונה במידה והבקשה היא לדברים שיכולים להיות מסורבלים טכנית. האחריות כאן היא של בית הדפוס והוא צריך להוביל את המהלכים הנכונים על מנת שהספר הראוי יצא לאור בגרסה הכי מוצלחת שלו.

 

הדפסת ספרים אישיים – למי זה מתאים?

מילדות אנו חשופים לספרים, לרוב בתור הצרכנים שלהם. אך נשאלת השאלה, מי הנפשות הפועלות שמוציאות לאור את הספרים שכולנו משתמשים בהם?

  • מוסדי לימוד- מכללות, בתי ספר ואפילו גני ילדים. כולם עושים שימוש בספרים ולעיתים צריכים לארגן הדפסות לאלו הפוקדים את המוסדות החינוכיים הללו. ספרי ילדים, ספרי לימוד ותרגול, אנציקלופדיות ואפילו מילונים הם רק קמצוץ מסוגי הספרים שמוסדות לימוד יכולים להזמין להדפסה.
  • סופרים- הרי לא רק ללימודים נועדו הספרים. נסיעה ארוכה ברכבת או פשוט לצד כוס תה חמימה בערב קריר, קריאת ספר תמיד יכולה להיכנס לנו ללב. כל סופר, בכל סגנון, יכול לבחור להביא את הרעיון שלו לאוויר העולם בעזרת בית דפוס המאפשר הדפסת ספרים איכותית.
  • בתי עסק- גם חברות שונות יכולות לזכות בחלק מעולם הספרים, מדריכים שונים ועלוני מוצרים גם יכולים להיכלל בקטגוריה זו ולשמש כעוד אמצעי שיווקי לבית העסק.
  • אנשים פרטיים- חוברת סיפורים שעד כה נשמרה למגרה, איגוד כל אותם מתכונים אהובים משפחתיים לספר אחד, ספרים שייכים לכולם. לכל מטרה. כך שאין מגבלה על מי יכול להדפיס ספר. התשובה לכך היא כמובן, כל מי שרוצה.

הדפסת ספרים מחיר משתלם במיוחד

דפוס דיגיטול בע"מ יכול לעזור לכם להוציא ספר לאור במספר שלבים פשוטים. הם כוללים פניה שלכם אלינו והעברה של כל הפרטים הרלוונטיים בנוגע לספר. במידה ואתם צריכים, נוכל לעזור גם במתן שירותי עיצוב גרפי מהסטודיו שלנו וייעוץ לגבי סוג דף וסוג כריכה המומלצת. לאחר אישורכם של עימוד הקובץ והעיצובים, נוכל להתחיל בהדפסה עצמה ונכרוך את הספרים. כל התהליך נמשך כשבוע בלבד, ולאחריו תוכלו להתחיל ליהנות מהיצירה החדשה שלכם.

 

דפוס ספרים

ספרים ממלאים תפקיד עצום בחיינו, החל מילדות אנו חשופים אליהם בכל מקום, בין אם למטרות חינוך והשכלה ועד לשיווק או קריאה לשעות הפנאי. יש משהו משמח בגילוי כי למרות שאנו חיים בעולם הדיגיטלי, עדיין יש את אותה הכמיהה לספרות כתובה. אין תחושה נפלאה יותר מריח של ספר אותו מחזיקים בידיים בזמן שנהנים מהקסם של המילה הכתובה. דפוס דיגיטול בע"מ מעניקים לכם שירותי הדפסה איכותיים ומהירים בכל כמות שתרצו בתהליך פשוט שאורך כשבוע בלבד.

דפוס ספרים לכל מטרה

ספרים מגיעים בשלל צורות, גדלים ונושאים. כך שכל ספר הוא עולם ומלואו שגם בעת ההדפסה שלו יש לקחת בחשבון למי הוא מיועד, דברים אלו משפיעים על גורמים שונים בתהליך ההדפסה.

  • עובי נייר – אחד היתרונות הבולטים של ספר מודפס הוא בעובדה כי ניתן לחוש אותם, כך שעובי הנייר יכול לתרום לחוויית הקריאה, עמודים דקים ורכים או עבים יותר שיכולים להתאים גם לספרי ילדים וכך להחזיק מעמד זמן רב יותר.
  • גודל עמודים – ניתן להדפיס ספרים בגדלים שונים, אפילו עד גודל של A4 לעמוד. כך תוכלו להחליט האם הספר שלכם יכול להיות גם נייד לנשיאה על ידי הקוראים. חשבו מי קהל היעד שלכם ומה מטרת הספר, במידה והוא ספר קריאה, הרי כדאי שלא יהיה גדול ומסורבל מידי לנשיאה.
  • כריכה – תוכלו לבחור ממגוון סוגי כריכות, כך שבעצם זה כבר לחלוטין המקום שלכם לאפשר לספר שלכם לרקום עור וגידים וללבוש כריכה קשה או רכה, ספירלות או סיכות.

הדפסת ספרים בכמויות קטנות – על איכות לא מתפשרים

הדרך להצלחה תלויה במשלב הפרטים הקטנים, כך גם בעולם הדפוס. דפוס ספרים מוצלח יהיה כזה שעושה שימוש בטכנולוגיות דפוס חדישות המאפשרות איכות צבע מדויקת ונעזר בצוות המעצבים הגרפיים במידת הצורך. דפוס דיגיטול בע"מ ידפיסו את הספר שתרצו בשימוש במכשור הכי נכון למטרה, תוך מתן ייעוץ בנוגע לעדיפות בדברים לוגיסטיים כמו סוג הכריכה המתאימה לפי מספר העמודים וכו'. 

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!