אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הדפסת ספר – גודל עמוד ופריסה

הדפסת ספר – גודל עמוד ופריסה

כותבים רבים, מקצוענים ומנוסים וגם חובבים או כותבים בראשית דרכם, נעזרים בתוכנת הוורד (Word) כדי לכתוב את הספר ולערוך אותו. הוורד הוא תוכנה ידידותית מאד למשתמש, המציעה שפע של כלים, העומדים לרשותו של הכותב או של העורך. הדפסת ספר בוורד – איך עושים את זה נכון? הנה התשובה:

בחירת השוליים, הפריסה וגם גודל העמוד

עם פתיחת קובץ הוורד החדש, אפשר להתחיל בבחירת הגדרות העמוד, עוד לפני הכתיבה עצמה. תחילה יש לבחור את השוליים לעמוד (מקובל בספרים שהשוליים יהיו במרחק של 2 ס"מ מקצות העמוד) וזאת על ידי בחירה בקטגורית "פריסת עמוד" (שנמצאת בסרגל הכלים העליון) ומשם בחירה באפשרות "שוליים". בשלב זה ניתן להגדיר את השוליים העליונים, התחתונים, אלה שמשמאל ואלה שמימין. לאחר הגדרת השוליים, יש לבחור את כיוון העמוד. במקרה זה, הכיוון הנבחר יהיה לאורך (לרוב). אם בוחרים לכתוב ספר בסגנון אחר, אפשר לבחור גם באפשרות של כתיבה לרוחב. לאחר קביעת פרמטרים אלה, יש לבחור באפשרות "המסמך כולו" בקטגורית "החל על" כדי שכל ההגדרות שנבחרו יחולו על התוכן כולו – על כל עמודי הקובץ.

עתה, עוברים בקטגוריית "הגדרת עמוד" לאפשרות "נייר", שנמצאת בסמוך לאפשרות "שוליים", שעליה עבדנו קודם. כאן ניתן לבחור את גודל הנייר, שיהיה לרוב בגודל הסטנדרטי המקובל, גודל A4. מי שרוצה יכול לבחור בגודל מותאם אישית ולהגדיר בעצמו את הרוחב ואת האורך. עתה יש לבחור את הכותרות העליונות של העמוד ואת הכותרות התחתונות שלו – מה המרחק של כל כותרת מקצה העמוד. מומלץ לנסות אפשרויות שונות, ומהן לבחור את המתאימה ביותר. בשלב זה, יש לבחור – בדומה לקטגוריה הקודמת – באפשרות "החל על המסמך כולו" ולאשר את הבחירה.

בכל שלב ובכל עניין, אנחנו, דפוס דיגיטול, נשמח לעזור לכם ולענות לכם על כל שאלה. אנו מציעים שירותי הפקת ספרים במחירים הוגנים ובאיכות גבוהה.

 

 

 

 

 

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!