אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הדפסת פולדרים בזול

פולדרים הן תיקיות כריכה המיועדות לדפי A4, ככאלו הן מהוות את הפתרון האידיאלי לסוג נוסף של שיווק וקידום בית העסק. חברות רבות ומוסדות לימוד שונים, מחפשים בנרות אחר בית דפוס המספק שירותי הדפסת פולדרים מקצועיים. כך שתשמחו לגלות את דפוס גידיטול בע"מ, בית דפוס הפועל מעל 25 שנה וישמחו לעמוד לרשותכם ולהדפיס עבורכם פולדרים מעוצבים הכוללים את הלוגו וכל מסר שיווקי שתרצו להוסיף.

הדפסת פולדרים לכל דורש

מבלי לשים לב אנו מוצפים בפרסומות מכל עבר. היתרון המובהק בהדפסת פולדרים מעוצבים הוא בכך שהם מהווים גורם פרסומי מעודן יותר. העין נודדת ישר לכיוון לוגו מעוצב היטב אשר מודפס על כלי שימושי כלשהו. כלי שיווקי בעל פונקציונליות יומיומית יכול גם להיות מתנה נפלאה ללקוחותיכם. אך לא רק, לפולדרים יש שימושים רבים.

  • במוסדות לימוד- תארים מתקדמים וקורסים מקצועיים שונים מספקים לתלמידיהם פולדרים עם לוגו של מוסד הלימוד, כך הם מצליחים להפיץ את שמם על ידי תלמידיהם, להיכנס לתודעה שלנו ולמשוך תלמידים נוספים.
  • בפגישות עסקיות- פולדר בסופו של דבר מהווה ייצוג בית העסק, הוא למעשה הפנים של החברה. כך שבפגישות עסקים רבות תוכלו לראות כי המשתתפים בהם מגיעים עם פולדרים ממותגים, ואלו משדרים רצינות, מקצועיות ויוקרה. על כך חשב מאוד כי הדפסת פולדרים תבוצע בצורה מדויקת עם גימור מדוקדק ואיכות דפוס לא מתפשרת.
  • בכנסים- כאמור אלמנט שיווקי זה יכול להוות מתנה מצוינת עם ערך נוסף. כך שבכנסים, המקום בו חברות ועסקים נחשפים זה לזה וללקוחות פוטנציאלים, זה המקום המושלם להיחשף ולהגיע לתודעת הציבור למטרות שיתופי פעולה עתידיים.

פרסום איכותי ויעיל

הדפסת פולדר מקצועי תוכל לספק לכם שירות שיווקי איכותי. בדפוס דיגיטול בע"מ תוכלו לקבל דרך נוספת ליחצן את תדמית החברה שלכם. תוכלו ליהנות מגימורים שונים של הפולדרים, למינציה או מראה מבריק או מט לבחירתכם, הברקות והבלטות לפי העיצוב אותו תבחרו. כך תוכלו לקבל את הביצוע המושלם במחיר המשתלם ביותר.

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!