אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הדפסת קטלוג מוצרים

הדפסת קטלוגים היא תהליך מורכב שכולל שלבים רבים בביצועו ודורש תשומת לב רבה לפרטים הקטנים. דפוס דיגיטול בע"מ הוא בית דפוס מיומן שקיים מעל 25 שנה, כך שהתמחה בכל סוגי הדפסות הקטלוגים. יצירת קו אחיד בין כל תמונות ועמודי הקטלוגים לא זר למחלקת העיצוב שלנו, אנו דוגלים בדיוק בעת מספור העמודים ואיגוד מדויק של הקטלוג לצד הדפסה באיכות גבוהה.

הדפסת קטלוג מוצרים בהתאמה אישית

קטלוגים ממלאים תפקידים שונים בין אם לעסקים למטרות שיווק או הצגת השירות והמוצרים המוצעים ללקוחות, חוברות הסברה או כל קטלוג אחר שאתם רואים לנכון להוציא לעולם. 

קטלוג מודפס זו הדרך האידאלית להציג את עצמכם אל מול קהל לקוחות חדש, כך שאם אתם מציגים את עצמכם בכנס כלשהו, תערוכה או גלריה, הרי שקטלוג מעוצב היטב ישדר מקצועיות ואמינות. זו הדרך המושלמת להרשים את הלקוח הפוטנציאלי ולחשוף אותו ל"אני המאמין" שלכם, כך יוכל להתחבר אליכם ברמה האישית.

המטרה של בית דפוס איכותי היא להגשים את המטרות שלכם, על מנת לעשות זאת נשמח לעבוד יחד ולשים דגש על כל אותם פרטים עיצוביים קטנים שיהפכו את הקטלוג שלכם לכרטיס הביקור הכי טוב שאפשר. מרגע קבלת החומר הגולמי מכם, נערוך, נעצב וניצור יחד קו עיצובי ברור לקטלוג שלכם, כך שהוא יהווה את המיתוג היעיל ביותר לעסק שלכם. 

מה עם המחיר?

מחיר של הדפסת קטלוגים מורכב מגורמים שונים, סוג ועובי הנייר שנבחר להדפסה, גודל הקטלוג, סוג הכריכה וכמובן מספר העמודים. בדפוס דיגיטול בע"מ נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה וייעוץ שתבקשו. בין אם לגבי עיצוב מוצרי ההדפסה שלכם או לגבי הצעות מחיר. שירותי הדפוס שלנו מוצעים לכם בטווח של מחירים ובמסגרת של מבצעים והנחות. ההתמקדות שלנו היא בביצוע מהיר ומקצועי של ההזמנה שלכם על מנת לספק את המוצר האיכותי ביותר בכפוף למסגרת הזמנים שלכם. 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!