אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הדפסת קלפים טיפוליים / קלפי משחק – הדפסת קלפים בעיצוב אישי

עולם המשחקים העשיר כבר לא מגביל את הקלפים רק לקלפי המשחק הרגילים בהם שיחקנו מלחמה בילדות. גוון עצום של משחקי קלפים קיים כעת, ובכל רגע, נוסף לו עוד משחק נוסף. אז אם רעיון לקלפים מתרוצץ לכם בראש, זהו הזמן הנכון להביא אותו להדפסה בעזרתם של דפוס דיגיטול בע"מ. ניתן להדפיס על הקלפים גם ברכות ולהתייעץ עם הצוות הגרפי המקצועי שלנו בעת הצורך ליצירת תוצר סופי מושלם העונה על כל בקשותיכם.

הדפסת קלפים – הדגש על הפרטים הקטנים

בית דפוס טוב מרכז את כל מאמציו ליצירת פתרונות דפוס באיכות טכנולוגית מתקדמת לכל דרישת לקוחותיו. בעת הדפסת קלפים יש לשים לב לפרטים רבים. לכן כדאי בעת יצירת קשר עם בית הדפוס, לוודא כי אתם מכווננים למה שאתם רוצים. אל דאגה, תמיד תוכלו להיעזר בצוות של בית הדפוס על מנת לקבל בדיוק את הקלפים עליהם חלמתם.

שרטוטי שטנצים לשימוש בבניית קופסת קלפים תקליק כאן !!!!

פה מצורף קובץ של מגוון שרטוטי שטנצים לבניית קופסאות קלפים

אפשר להוריד את הקובץ ולהבין איך מתחיל תהליך בניית הקופסאות

לפנות למייל info@digitall.co.il ונשלח לך בחזרה את השרטוט של השטנץ של הקופסא המבוקשת

 

דגשים לפני תחילת עיצוב הערכה

  • גודל קלף – יש חשיבות רבה לגודל הקלפים, הוא צריך להיות מנוצל בצורה מקסימלית אך גם כזה שהמודפס עליו לא יראה צפוף מידי. הגודל חשוב גם לנוחות המשחק ויש להתאימו למטרת הקלפים. ישנם מספר גדלים סטנדרטיים ביניהם תוכלו לבחור: קלפי משחק רגילים (ג'וקר), קלפי משחק כטאקי ומולם קלפים טיפוליים שהם לרוב גדולים יותר.
  • סוג נייר – עובי וסוג הנייר משפיעה על הטקסטורה הכוללת של משחק הקלפים. 
  • ציפויים – ציפוי לקלפים יכול להיות מבריק או מט לבחירתכם. ציפוי איכותי ישמור על עמידות הקלפים לאורך זמן.
  • מספר קלפים – שקלו בכובד ראש את מספר הקלפים, מעט מידי מהם עלולים לתת תחושה של משחק זול, ויותר מידי עלולים להביא לתחושה של משחק כבד מידי. 
  • כמות סטים להדפסה – ההחלטה על כמות סטים להדפסה תלויה בשלב השיווקי בו אתם נמצאים. אם בשלבים הראשונים אולי כדאי להתחיל מכמות מועטה יותר על מנת שתוכלו לקבל פידבק בנוגע למשחק ולבצע בו תיקונים במידת הצורך לפני הדפסה של כמות גדולה יותר

הדפסת קלפים טיפוליים

הקלפים משמשים לעבודה טיפולית ולמפגשים חוויתיים:

בטיפולים בקליניקה שלך, בסדנאות עם מבוגרים ובני נוער, בתהליכי ייעוץ עסקי, בבית ליצירת שיח מקרב עם הילדים והמתבגרים, ולפתיחה אישית עבורך, לקבלת תובנות והארות.

קלפים טיפוליים הם קלפים הכוללים איורים או מילים שנועדו לעורר אסוציאציות והשלכות של המשתמשים בהם, ובכך לשמש כאמצעי להבנה רגשית של עצמם, ובמיוחד כאמצעי לקידום תהליכים רגשיים בפסיכותרפיה או בהנחיית קבוצות.

הרבה יותר מרק משחק

קלפים יכולים גם להוות אלמנט שיווקי יצירתי ומיוחד לבית העסק שלכם. כעת אתם יכולים לפנק את הלקוחות שלכם במתנה מגניבה ומקורית. מארז קלפים שנושאים את לוגו החברה ואם תרצו גם מסר שיווקי לבחירתכם בגב הקלפים, יכול בהחלט להיות מתנה שהיא גם כרטיס ביקור. בדפוס דיגיטול בע"מ ישמחו לעזור לכם עם בחירת העיצוב המושלם, והדפסתו על הנייר האיכותי בצבע או בשחור לבן לבחירתכם. 

אם יש לך רעיון לקלפים בעיצוב אישי, תוכלו ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר עוד היום! לפרטים והצעות מחיר השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצורף. 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!