אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הוצאה עצמית של ספר

הוצאה עצמית של ספר

רבים חולמים להיות סופרים כשהיו גדולים ולהוציא ספר שיהפוך לרב מכר. אבל מסתבר שהעניין איננו פשוט, או ליתר דיוק – כרוך בהוצאה כספית גבוהה במיוחד, ואפילו באתגר של ממש, במיוחד במדינתנו. לא כל כותב מתקבל לשורותיה של הוצאת ספרים קיימת ולא כל תוכן שנשלח למוציא לאור ידוע ממומן על ידו, לרבות ההוצאות השונות הכרוכות בכך. אבל מסתבר שאפשר גם אחרת, ובעיקר בשנה-שנתיים האחרונות. יותר ויותר כותבים בוחרים להוציא ספר באופן עצמאי, מבלי שיצטרכו להיות תלויים בהוצאת ספרים קיימת.

איך זה עובד

הוצאת ספרים עצמית, ללא הצורך בעירובו של בית הוצאה לאור, הפכה לפופולארית בשנים האחרונות בעולם ולאחרונה גם כבשה בסערה את ישראל. מי שבוחר לעשות זאת לוקח את התהליך כולו על עצמו, מבלי שיעמוד מאחוריו מותג מוכר של הוצאת ספרים או מוציא לאור ידוע. הדבר מצריך מהכותב מיומנויות רבות וגם שימת דגש רב על קידומו של הספר ועל שיווקו, וכמובן – גם תקציב מסוים. את סכום הכסף הנדרש לצורך הוצאת הספר אפשר לאסוף באמצעות מימון המונים או בכל דרך אחרת שהיא. לאחר איסוף הכסף, אפשר להתחיל בתהליך הוצאת הספר, הכולל מספר שלבים: עיצוב כריכת הספר, עימוד הספר, הפקת דפוס, הפצתו של הספר, שיווקו ועוד. כדי לעשות זאת יש לפנות לכל ספק שירות המתמחה בתחום שאליו פונים, לרוב בנפרד: מעצב גרפי, בית דפוס, משרד פרסום ועוד.

למרות העבודה הרבה, הקשה והמאתגרת, הוצאת ספרים עצמית מציעה גם לא מעט יתרונות: אין צורך לעבור תהליך של סינון מול המוציא לאור, אין צורך לשלם עמלות (מה שיכול להיות בעייתי מעט במקרים בהם הרווחים אינם גבוהים) וניתן למכור את הספר בכל דרך שרוצים.

רוצים להוציא ספר באופן עצמאי? אנחנו, בדפוס דיגיטול, נעזור לכם בתהליך וכל זאת במחיר נמוך ובאיכות – ללא פשרות.

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!