אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

המדריך להכנת ספר מתכונים

המדריך להכנת ספר מתכונים

אוהבים לבשל? חולמים להוציא ספר מתכונים, כזה שכולם ידברו עליו, או – לכל הפחות, יגיע לכל המשפחה והחברים? אם כן, אינכם מוכרחים לפנות להוצאת ספרים מוכרת או למוציא לאור ידוע כדי שיעזרו לכם בכך. תוכלו להוציא את הספר באופן עצמאי, וכמובן גם על ידי פנייה אל המקצוענים בתחום. איך עושים את זה? הנה לפניכם המדריך להכנת ספר מתכונים:

  1. אספו חומרי גלם ראויים – בשלב הראשון, לפני שמוציאים את הספר, עליכם לאסוף את חומרי הגלם, משמע – את כל המתכונים שאתם מעוניינים שיופיעו בספר, לרבות התמונות (אם תרצו שתהיינה כאלה) וגם טקסטים בנפרד.
  2. פנייה לבית דפוס – לאחר איסוף החומר, היה והחלטתם להוציא את הספר באופן עצמאי, מומלץ לכם לפנות לבית דפוס מקצועי, שיעזור לכם בהפקת הספר. בשלב זה כדאי לכם לערוך סקר שוק, לפנות לכמה בתי דפוס שונים ולבדוק מולם כיצד מתבצע התהליך, במה זה כרוך ומהי העלות. בית הדפוס ידאג להדפיס את הספר, לשלב עיצובים שונים שבחרתם, תמונות וגם כריכה ולהפוך את הרעיון הראשוני שלכם לספר של ממש.
  3. הפצת הספר ושיווקו – עתה, כשהספר בידיכם, עומדת לפניכם משימה מאתגרת ולא פשוטה. מי שבוחר להוציא ספר בישול באופן עצמאי – מוטלת עליו גם משימת שיווקו והפצתו. איך עושים את זה? אפשר לנצל את הרשתות החברתיות לצורך פרסום הספר, אפשר להקים אתר אינטרנט שיפרסם את הספר ושניתן יהיה גם לרכוש אותו דרכו, וכמובן – גם להעביר את המידע מפה לאוזן. הדבר כרוך בהוצאה כספית לא גבוהה, אך הוא כרוך בהשקעת זמן ובסבלנות.

חולמים להוציא ספר מתכונים? אנחנו, בדפוס דיגיטול, נעזור לכם לעבור את התהליך הזה ונסייע לכם להפיק ספר בדיוק כמו שחלמתם עליו. כל זאת, במחיר הוגן לצד שירות ברמה גבוהה.

 

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!