אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הפקת ספרים – הוצאה עצמית

הפקת ספרים – הוצאה עצמית

רבים רוצים להוציא ספר לאור, אבל מעטים זוכים לעשות זאת בפועל. הכתיבה עצמה וגם תהליך הפקת הספר הם משימה מאתגרת מאד המצריכה זמן, סבלנות וגם כישורים מתאימים. בשנים האחרונות, יותר ויותר כותבים בוחרים להפיק ספר באופן עצמאי, במקום לפנות להוצאה לאור מוכרת. שוקלים לעשות זאת בעצמכם? הנה כמה פרטים חשובים שכדאי לכם לדעת על הפקת ספרים בהוצאה עצמית:

למי זה מתאים

הפקת ספרים בהוצאה עצמית מתאימה לכל מי שרוצה להוציא לאור את הספר שלו, אך מבלי שיצטרך להיות קשור להוצאת ספרים מסוימת וגם לשלם אחוזים מהמכירה. בניגוד למה שרבים חושבים, הוצאה עצמית של ספר אינה כרוכה בעלויות גבוהות כל כך והיא יכולה להתאים לכל אחד. ניתן לעשות זאת באמצעות בית דפוס ובעזרת אנשי מקצוע נוספים, המלווים את התהליך ומסייעים בהפקתו של הספר.

איך זה מתבצע

הוצאה עצמית של ספר מתחילה בארגון התוכן וחומרי הגלם ובהפיכתם לתוכן של ממש – תוכן שראוי לקריאה. עריכת התוכן, ביצוע הגהה ועימוד הספר הם שלבים נוספים, וכך גם הדפסתו. את ההדפסה בפועל של הספר אפשר לעשות בבית דפוס המתמחה בכך, כשמקדימה אותו הדפסה ראשונית לצורך בחינת התוצאה המתקבלת וביצוע תיקונים במידת הצורך. כל זאת, כמובן, לפני שמדפיסים את הספר בהמוני עותקים. בעוד שהוצאת ספרים דרך הוצאה לאור ידועה ומוכרת חוסכת לכותב לא מעט זמן, הפקת הספר באופן עצמאי מאפשרת לו לשמור על מלוא זכויותיו, להיות מעורב באופן מלא בכל אחד משלבי הפקת הספר לרבות העריכה שלו וכמובן – להרוויח גם סכומים גבוהים יותר של כסף. אף על פי שהדבר נעשה שלא במסגרת הוצאה לאור ידועה, חשוב להיעזר במומחים בתחום – בבית דפוס, בגרפיקאים וגם בעורכים מיומנים ומנוסים, שיוכלו לעזור בהוצאתו לאור של הספר וביצירת מוצר מוגמר סופי מושלם.

 

 

 

 

 

 

 

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!