אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הפקת ספר ילדים

חולמים להוציא ספר ילדים? אם כן, תוכלו לעשות זאת על ידי פנייה להוצאה לאור גדולה ומוכרת או להפיק אותו בעצמכם. הפקת ספר ילדים באופן עצמאי היא מורכבת, אך אינה מסובכת. הדבר מאפשר עצמאות מרבית, שליטה בכל אחד משלבי ההפקה ובחירתם של הטובים ביותר שיכולים לסייע במשימה.

איך מתחילים בהפקת ספר ילדים

הפקת ספר ילדים מתחילה בכתיבה ובעריכה. לאחר שהעליתם על הכתב את יצירתכם, מגיע שלב העריכה. עליכם לערוך את התכנים שכתבתם ולבנות מהלך עלילה מסוים או אולי כמה סיפורים קצרים נפרדים. את העריכה תוכלו לעשות בעזרתם של עורכים מקצועיים, המבצעים גם שכתוב במידת הצורך, וכמובן – גם הגהה. אם אתם מבססים את ספר הילדים שלכם על תקופה מסוימת, עליכם לערוך תחקיר מקדים, שיעזור לכם בכתיבה: תחקיר על התקופה, על האנשים שחייו בה ועל מאפייניה.

עיצוב הכריכה ועימוד הספר

לאחר שביצעתם את ההגהה, מגיעים שני שלבים נוספים: עיצוב הכריכה ועימוד הספר. תוכלו לבחור לספר הילדים שלכם כריכה קשה או כריכה רכה. הוא יוכל להיות ספר כיס קטן וקומפקטי או ספר בגודל רגיל. כדי לעשות זאת נכון, מומלץ לכם לפנות לבית דפוס ולגרפיקאים מקצועיים, שיעזרו לכם בעימוד הספר וגם בעיצוב הכריכה.

ההדפסה וההפצה

עתה מגיע שלב הדפסת ספרים. לפני שמדפיסים מספר רב של עותקים, מבצעים הליך מקדים – "העתק שמש". הדפסה ראשונה זו עוזרת לבחון את התוצאה המתקבלת, ובמידת הצורך – לבצע את התיקונים הנדרשים. רק לאחר שהתקבל האישור על הדפסה זו, מדפיס בית הדפוס הנבחר את מספר העותקים הרצוי. את הפצת הספר אפשר לבצע באמצעים שונים, לנצל את הרשתות החברתיות, את תכניות הילדים וגם להגיע למפגשים בבתי הספר או אולי בגנים כדי לחשוף אותו לכמה שיותר קוראים – לקהל הקוראים הרלוונטי לו.

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!