אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

כריכת ספרים

הליך ההפקה של ספר, ולא צריך להיות מומחה לתחום כדי לדעת זאת, אינו פשוט כלל וכלל.

ההליך כולל מספר שלבים מהותיים, אשר רק צליחת כל אחד מהם תאפשר לספק להיות מופק ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים של איכות. כריכת ספרים, בתנאים האלה, היא אחד הצעדים החשובים ביותר בתהליך, כאשר בהחלט ניתן להעלות את קרנו של הספר כולו באמצעות כריכה ראויה.

  • המשתנים המרכיבים את משוואת הכריכה

ההתפתחויות המשמעותיות שחלו במרוצת השנים בתחום הדפוס וההפקה נתנו את אותותיהן על לשלל היבטים בתחום, ובכלל זה אפשרויות הכריכה. כיום, ניתן למצוא כריכות משלל סוגים, כל אחד מהם כולל יתרונות מהותיים משלו. כך, למשל, קיים הבדל משמעותי בין ספר בכריכה קשה לבין ספר בכריכה רכה, או בין ספר אשר לו כריכת ספירלה לעומת כזה המאופיין בכריכת סיכות.מבחינת חומרי הגלם עומדות גם כן לא מעט אפשרויות, אם כי החומרים המקובלים ביותר כיום הם עור ובד. על כל פנים, חברה אשר פועלת בתחום תוכל בוודאי להמליץ על סוג הכריכה המתאימה ביותר למשימה הספציפית וכן להפיק את הכריכה על פי צרכי הלקוחות הנקודתיים.

  • הליך ההפקה של כריכה

לא ניתן לדבר כיום על כריכה מבלי להכניס לתמונה את ההדפסה שניתן לבצע על גביה. כריכה מהווה, במידה לא מבוטלת, כרטיס הביקור המרכזי של כל ספר, ולכן היא צריכה להיות המרשימה ביותר האפשרית. הליך ההפקה של כריכה, בתנאים האלה, כולל בתוכו כמעט תמיד גם הדפסה, הנעשית בהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות – אלו הם האנשים המפיקים את הספר. הליך עיצוב הכריכה הוא כיום הליך של עיצוב גרפי, כאשר בתי דפוס המתמחים בכך מחזיקים בכל הכלים לביצוע העיצוב על הצד הטוב ביותר.

  • ההיבט האומנותי של התחום

בשל מה שכתוב מעלה, אפשר לטעון בפה מלא כי כריכת ספרים מהווה כיום לא רק מקצוע, כי אם אומנות לכל דבר ועניין. ספרים בכריכה קשה בעיקר (אבל ממש לא רק) מחזיקים בכל הכלים למשוך תשומת לב ניכרת מצד אלה הנחשפים להם. אם לוקחים את הדוגמא הנפוצה של ספרי קריאה, הרי שבכוחה של הכריכה לייחד את הספר לעומת האחרים המוצבים על המדף בחנות הספרים, ובכך למשוך תשומת לב ראויה שעשויה לעשות את ההבדל. כמובן שככל שהכריכה מרשימה יותר, מבחינה עיצובית, כך הספר עצמו עשויה להיחשב כמרשים יותר – אפילו מבלי שקוראים מילה אחת הכתובה בו. כריכה היוצרת עניין, כוללת בתוכה היבט אומנותי של ממש ורצוי גם כזו המתקשרת לנושא הספר בהחלט לקבל עדיפות.

 

בית דפוס דיגיטול – הכתובת שלכם לכריכות והדפסת ספרים!

בית דפוס דיגיטול הוא בית הדפוס המוביל בצפון. אנחנו מציעים שירותים כוללים לכריכת ספרים והדפסתם. למידע נוסף צרו קשר בטופס שבתחתית העמוד. 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!