אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

כתיבת ספר – התהליך

כתיבת ספר – התהליך

רעיון כתיבת הספר מתבשל אצלכם כבר לא מעט זמן? קפצו למים ואל תחכו. אל תדחו את כתיבת הספר שלכם והתחילו במשימה כבר עכשיו! התייחסו לכך כאל עבודה בפני עצמה, כאל מטלה שעליכם לבצע בכל יום ובזמנים מוגדרים מראש. הקדישו לכתיבה שלכם את הזמן הראוי לה, התמסרו אך ורק לה והשתדלו להתרכז רק בה.

הגדירו את הדמויות שלכם ואת העלילה

כדי לכתוב ספר טוב, צריך להכיר היטב את הדמויות שמתוארות בו ולהבין אותן ואת המניעים שלהן לעומק. לפני שאתם מתחילים לכתוב את הספר, כתבו מעט על כל דמות: כיצד היא נראית, בת כמה היא, מהם התחביבים שלה, במה היא מאמינה, מהו תחום העיסוק שלה, מהי השכלתה, מהן נקודות החוזק שלה ומהן נקודות החולשה. ככל שתכירו טוב יותר את הדמויות שלכם, כך תוכלו לבנות בקלות רבה יותר את העלילה עצמה.

תחקיר מקדים

תחקיר מקדים יעזור לכם בכתיבת הספר, גם אם אתם בוחרים לכתוב עלילה דמיונית לגמרי. למדו מעט על התקופה המדוברת, חקרו אותה, קראו עליה באתרים שונים ובספרים ואספו עליה כמה שיותר מידע.

התגברו על מחסומי הכתיבה וכתבו בכל יום

כותבים בתחילת דרכם וגם המנוסים שביניהם מוצאים עצמם לא אחת מתמודדים עם מחסומי כתיבה. ישנן לא מעט שיטות להתגבר על מחסומים אלה, ומומלץ לכם לנסות אותן כדי להמשיך אחר כך בכתיבה עם מוטיבציה רבה יותר. אפשר לקחת פסק זמן ולצאת לטיול בחוץ, אפשר לצפות בטלוויזיה או לבחור בפעילות אחרת שאוהבים לעשות. במקביל, כדאי לזכור שזו משימה שמצריכה זמן, ומומלץ להקדיש לה כמה שעות בכל יום. אינכם מוכרחים לכתוב 5 או 10 שעות בכל יום, אבל חשוב שתקפידו לעשות זאת באופן עקבי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!