אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

מוצרים ממותגים – מתנות ללקוחות ולעובדים

בתי עסק רבים בוחרים להעניק ללקוחות או לעובדים שלהם מתנות ממותגות – מחברות, ספלים, כוסות תרמיות, עטים ועוד. בגלל שמדובר בסביבה עסקית/מקצועית, לרוב המתנות קשורות לעולם העבודה.

מתנות ממותגות לעובדים

רוצים לחגוג עם העובדים אירוע מיוחד או לברך עובד.ת חדש.ה על הצטרפותם לצוות? תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של מתנות ממותגות לעובדים.

מתנה ממותגת לעובד חדש – לעובדים חדשים ניתן ליצור ערכה ממותגת שכוללת מחברת, עט, ספל ו/או כוס תרמית. זוהי הפתעה נעימה לעובדים החדשים שמראה להם שהארגון אליו הצטרפו חושב על העובדים שלו. רעיונות נוספים לערכה הממותגת לעובדים ולעובדות החדשים יכולה להיות לוח שנה שולחני, משטח לעכבר למחשב ועוד.

מתנות ממותגות לעובדים באירועים ובחגים – למרות שנהוג כיום לתת שוברי מתנה, יש ארגונים שעדיין נוהגים להוסיף מתנה ממותגת לעובדים, שתראה על מחשבה ואכפתיות, ויש סיכוי שהעובדים ישמרו עליה במהלך השנים. מתנות אלה לא חייבות להיות קשורות לעבודה באופן ישיר, מתיקי גב או תיקים למחשבים ועד לתחתיות ממותגות לכוסות. אפשר ליצור אפילו משחקים באווירת הארגון – להדפיס תמונות ייחודיות על קלפי משחק, למתג משחקים שולחניים ועוד. האפשרויות הן מגוונות ותלויות במעמד וברוח הארגון.

מתנות ממותגות ללקוחות

מבקרים אצל הלקוחות שלכם ורוצים להשאיר מזכרת נעימה מאחור? מתנה עם הלוגו של הארגון יכולה להיות מושלמת למטרה זו. חברות רבות בוחרות באפשרויות קלאסיות כמו לוחות שנה שולחניים, מחברות ממותגות או עטים ממותגים. אם אתם מעוניינים במתנות שהלקוחות יקחו איתם הביתה, ניתן להעניק בקבוקי שתייה רב פעמיים, ספלי קפה ועוד.

מתנות ממותגות – מוצרים אלקטרוניים

ישנן חברות שבוחרות להדפיס את הלוגו של החברה על מוצרים שונים – שעונים חכמים, רמקולי בולטות', סוללת גיבוי, עכבר למחשב, מטען אלחוטי לטלפון ועוד. שעון חכם - הדפסה על רצועה

הדפסה על מוצרים אלקטרוניים לא תמיד יוצאת מוצלחת. החומרים עליהם יש להדפיס מגוונים – סוגי פלסטיק שונים, סיליקון וחומרים סינטטיים אחרים. לכן, חשוב מאוד לוודא שהמוצר עליו אתם רוצים להדפיס את לוגו החברה מתאים למטרה זאת.

לדוגמא, חברת הייטק רצתה לתת לעובדיה שעון חכם. הוחלט כי המיתוג ייעשה על הרצועה של השעון וכי לשעון החכם שנבחר יש מספר רצועות מתאימות מעור ומסיליקון. לפני שהחברה רכשה את השעונים והרצועות הרצויות היא עשתה הדפסת בדיקה של כמה סוגי רצועות, וכמה צבעים כדי לבדוק מה מהן מתאימה ביותר להדפסה. רק אחרי הדפסה לבדיקה, הוחלט על הרצועה המתאימה.

מוצרים ממותגים הם דרך מעולה לפנק את העובדים ולחזק את הקשר עם הלקוחות וכן להבטיח פרסום וחשיפה לעסק שלכם. 

מוצרים ממותגים בזול

מוצרים ממותגים לא צריכים לחסל לכם את התקציב. דפוס דיגיטול, בית הדפוס המקצועי המוביל בישראל, מציע לכם מוצרים איכותיים, שירות מקצועי ומחירים הוגנים. למידע נוסף והצעת מחיר, מלאו את הטופס למטה. 

 

 

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!