אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

הדפסה על תחתיות לכוסות

תחתית בירה תמיד תהיה שם. מפשירה את הקרח, מניעה שיחה ומעבירה את הזמן עד הכוס הבאה. עם הזדמנות נדירה לפנות לאורחים כשהם במצב רוח טוב במיוחד. נצלו את תחתיות הבירה להעביר מסרים בצורה יעילה, ואפילו להניע לפעולה.

כל מה שרציתם לדעת על תחתיות לבירה ממותגות

היתרונות של תחתיות לבירה ממותגות

הסוד במיתוג יעיל זה שהוא נעשה באופן לא מתאמץ, אפילו אגבי, תוך כדי השתלבות טבעית בסביבה. אם אתם בעסקי מזון, אירוח, אירועים או שתיה, תחתית לכוס זה המקום הטבעי למתג או לפרסם את העסק שלכם. יתרון נוסף הוא ששתיית בירה מלווה בדרך כלל במצב רוח טוב, כך שכשהלקוח ייראה את המיתוג שלכם באופן לא מודע הוא יקשר את העסק שלכם עם רגשות חיוביים.

איך למתג תחתיות לבירה 

המטרה שלכם היא לגרום ללקוח לזכור אתכם בפעם הבאה שהוא ירצה לצאת לחופשה או לבלות. תחתית לכוס היא במה טובה להגיד משהוא חכם, מצחיק או מפתיע על עצמכם. דרך טובה להעביר את המסר היא דרך ההדגשה של אווירת הבילוי, החופש וההנאה.

ועוד רעיונות שיווקיים לתחתית לכוס

תחתית בירה יכולה גם לשמש אתכם כדי להניע לפעולה. אם יש לכם עסק של אירוח נצלו את זה שאתם "תופסים" את הלקוח במצב רוח טוב, והכינו תחתית עם בקשה להמלצה חיובית עליכם ברשתות החברתיות או באתרי ההזמנות. תחתיות לבירה וכוסות שתייה מקוריות באירועים יכולות גם להיות מזכרת מקורית במיוחד שהאורחים ישמחו לקחת הביתה. אצלנו תוכלו להדפיס תחתיות עגולות או מרובעות עם פינות מעוגלות.

תחתיות בירה שמשלימות את האווירה

כשמדובר בעסק שלכם אף אחד הרי לא מכיר אותו טוב כמוכם. יש לכם את החזון, את ההשראה ואת ההבנה איך בדיוק כל דבר צריך להיראות. אז למה לא להכין בעצמכם גם תחתיות בירה משלכם?

כמה עולה הדפסת תחתיות לבירה

עלות ההדפסה תלויה בעיקר אם הן בצבע או שחור לבן. 

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!