אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

מוצרי פרסום וקד"מ

 

מוצרי פרסום וקידום מכירות – השגריר הכי טוב שלכם

בעוד שפרסומת בטלוויזיה, בשלט חוצות או ברחבי הרשת חולפת תוך כמה שניות בודדות, מוצרי פרסום ושיווק משמשים את הלקוחות ונמצאים רוב הזמן מול העיניים. לדוגמה: הלקוחות שלכם ילגמו מהכוסות והבקבוקים הממותגים לעיתים קרובות, הצוואר שלהם יזכה לתמיכה מהכרית הממותגת בנסיעות או בטיסות ועוד. מוצרי קידום מכירות הם דרך נהדרת להגדיל את החשיפה של העסק על בסיס יומיומי ולהציג אותו בצורה מוצלחת בפני הלקוחות הפוטנציאליים. הם פועלים ככרטיס ביקור שימושי ובו שם העסק, הלוגו שלו וסלוגן המעביר את המסר בצורה ממוקדת וקולעת.

שומרים את המותג בתודעה עם מוצרי פרסום וקד"מ

אחת השאלות שעשויות להטריד אתכם היא למה להשקיע במוצרי פרסום ממותגים? התשובה פשוטה. חיי המדף של שיווק בעיתון, במדיה החברתית, בטלוויזיה או ברדיו הם קצרים. אנשים שוכחים פרסומות שהאזינו להן או שראו, אפילו אם זה היה לפני זמן קצר. אבל הם כן שומרים אתם מוצרים ממותגים לאורך חודשים ואפילו שנים. מוצרי קידום מכירות ממותגים ממשיכים להזכיר להם את החברה על בסיס קבוע, ורוב הסיכויים, שחשיפה כזאת למותג גם תוביל את מקבלי המתנה לעשות אתכם עסקים בעתיד.

הגיעו לבחירות נכונות שמשרתות את המטרות שלכם

בין אם אתם מחלקים מתנות לעובדים לחג או כתמריצים ובין אם ללקוחות שלכם, ישנו כלל ברזל שעליו לא כדאי לעבור: בחרו מתנות ממותגות בחוכמה. לעסק חדשני מומלץ לבחור בגאדג'טים חדשניים, עסק שמשדר יוקרה ואיכות צריך לבחור במוצרים שמעוצבים בקפידה, עסק שמשדר פשטות צריך לבחור במוצרים יומיומיים. בכל מקרה, בחרו במוצרים איכותיים כי גם העובדים וגם הלקוחות שלכם רוצים לקבל מתנה מושקעת. טיפ קטן – כדאי שהמוצרים הנבחרים ישלימו צורות שיווק נוספות כדי להגדיל את החשיפה ויתאימו לאסטרטגיה השיווקית הייחודית שלכם.

החברות הגדולות בשוק מבינות את החשיבות, מה אתך?

השקעה במוצרי פרסום וקידום מכירות היא מזערית בהשוואה להשפעה שלה והיא: שמירה על המותג בתודעה לאורך זמן. הן עסקים קטנים והן החברות הגדולות במשק מבינים את החשיבות של מוצרי פרסום וקד"מ כדרך להגיע למספר הולך וגדל של לקוחות בשוק כל כך תחרותי. חברות גדולות ובעלות מוניטין מפיצות מוצרי קידום מכירות ממותגים ואיכותיים בהם הלקוחות יכולים להשתמש במשך חודשים ואפילו שנים. התוצאה אינה משתמעת לשני פנים: הפצה חד פעמית של מוצרי פרסום ממותגים היא כלי שיווקי אפקטיבי שיגרום ללקוחות לזכור ולעסוק במותג לאורך זמן.

 

 

מעמד נייר ממו הינו מוצר שי פרסומי לקידום מכירות הנמצא על שולחנות המנהלים והמזכירות המכיל דפי ממו בעיצוב אישי והוא השגריר היומיומי שלך לחיזוק הקשר עם לקוחותי

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!