אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

מחברות ממותגות לעסקים

מחברות ממותגות לעסקים מספקות לכם אמצעי פרסום פונקציונלי עם עיצוב יוצא דופן שאין ספק ימשוך אליו לקוחות פוטנציאלים וירשים כל שותף עסקי עמו אתם עובדים. דפוס דיגיטול בע"מ פועלים מזה 25 שנה בתחום ההדפסות ומתמחים גם במציאת פתרונות שיווקיים לעסקים גדולים וקטנים כאחד.

מחברות ממותגות לעסקים – שיווק שימושי

מחברות ממותגות לעסקים משמשות ככלי שיווק ומיתוג יעיל במיוחד, בעיקר מכיוון שהן מוצר שימושי שאנשים נוטים לשמור ולהשתמש בו גם בהמשך הדרך. על כן חשוב לשים לב כי המחברות אכן מודפסות באיכות גבוהה, זאת על מנת ששלמותן תישמר לאורך זמן ושם המותג שלכם ימשיך להופיע בזווית העין של אנשים וישמור אתכם בתודעה.

בעוד תקציבים רבים מושקעים לטובת מסעות פרסום, עסקים בעלי תפיסה שיווקית נכונה השכילו להבין כי חלק מתקציב צריך ללכת להפקת מוצרי פרסום, כשרצוי שיהיו שימושיים. מוצרי הפרסום בהם אתם משקיעים לא חייבים להיות יקרים במיוחד, אך ברגע שהם בעלי שימוש פונקציונלי לחיי היומיום הרי שכך ברגע שלקוח פוטנציאלי יקבל את המחברת הממותגת שלכם הוא לא ישליך אותה לפח, אלא יבצע בה שימוש בהמשך.

ניתן ליצור את המחברות בגדלים שונים וסוגי כריכות שונים. כך תוכלו לעשות צעד נוסף לכיוון קהל הלקוחות שלכם ולבצע התאמה מדויקת בין הצורך שלהם לבין מוצרי הפרסום שאתם יכולים להציע להם. מחברות איכותיות יכולות להתאים לכל סוג של לקוח, וניתן לחלק אותן בכל כנס, אירוע קידום מכירות, פגישה עסקית ואפילו לעובדי המשרד. עיצוב המחברת תלוי לחלוטין בכם ומומלץ להוסיף אליו לוגו, פרטי התקשרות ומסר שיווקי קצר וקליט.

מחברות ממותגות לעסקים, פולדרים, קטלוגים ועוד

בדפוס דיגיטול בע"מ אנו מבינים את החשיבות של מוצרי פרסום שונים, כך שנו יכולים להציע לכם גם הדפסות של פולדרים מעוצבים, קטלוגים ופנקסים המודפסים באיכות גבוהה במיטה המכשור הטכנולוגי וליווי צמוד של הצוות המקצועי שלנו, כולל מתן מענה ממחלקת העיצוב הגרפי שלנו במידה ותרצו. כך תוכלו בקלות למצוא את הדרך האידיאלית שלכם לקדם את בית העסק שלכם בקלות וביעילות.

מחברות ממותגות לעסקים, פולדרים, קטלוגים ועוד

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!