אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

מחברות ספירלה מעוצבות

מחברות ספירלה מעוצבות הן סוג המחברות השימושי ביותר והמועדף על רבים. היכולת לכתוב במחברת הנפתחת ל360 מעלות מאפשרת נוחות רבה בכתיבה, קריאה ודפדוף בה. דפוס דיגיטול בע"מ מציעים לכם ליצור עיצוב מקורי למחברת ספירלה בגדלים שונים ובסוג כריכה רכה או קשה. השמיים הם הגבול כשזה מגיע לעיצוב עצמו. תוכלו להגיע עם עיצוב משלכם, או להיעזר במחלקת עיצוב הגרפי שלנו על מנת ליצור את המחברת המושלמת ביותר עבורכם.

למי מיועדות מחברות ספירלה מעוצבות?

ניתן לספק תשובה לשאלה זו במילה אחת, לכולם. מחברות ספירה מעוצבות הן אחד הכלים הכי שימושיים שיש. היא יכולה לשמש מצד אחד כספר מתכונים ומצד שני כאמצעי שיווקי של עסקים.

  • לקוחות עסקיים – בתי עסק רבים הבינו כי אחת שיטות הפרסות הטובות והיעילות ביותר היא לחלק ללקוחותיהם מוצרי פרסום הנושאים על גביהם מסר שיווקי ולוגו החברה לצד פרטי התקשרות עדכניים. כולם צריכים מחברת, זה היה אך טבעי כי מחברות ישמשו כלוח פרסום מעודן ומעוצב היטב.
  • לקוחות פרטיים – מחברות ספירלה הן בעלות שימושים רבים. תוכלו ליצור את ספר המתכונים האהובים עליכם או מתנה לחבר קרוב שכותב למגרה במשך שנים. מחברות ספירלה מעוצבות יכולות לשמש גם כמתנה נפלאה למי מאתנו שלומדים. מחברות תמיד צריך, וכך תוכלו ליצור מתנה מעוצבת באופן אישי. זוהי ההזדמנות שלכם להוסיף נופך אישי למוצר צריכה שקיים אצל כל אחד בבית.

מחברות ספירלה מעוצבות בעיצוב אישי

כאמור, כל אחד זקוק למחברת על מנת להכניס מעט סדר במשימות העמוסות במשך היום. זכרו כי אדם אשר ישתמש במחברת אותה עיצבתם, לא ישכח את השם המתנוסס עליה בגאווה. בדפוס דיגיטול בע"מ תוכלו להזמין מחברות ספירלה המעוצבות על ידכם, כך תכניסו פן נוסף ואישי בפריט השימושי הזה. ולא רק מחברות, תוכלו להדפיס גם קטלוגים, ספרים ואפילו פולדרים. כלל מוצרי ההדפסה מיוצרים בשיטות חדישות השומרות על איכות הדפסה וגימור מדויק, כך שתוכלו ליהנות ממוצרים איכותיים במחירים נוחים.

מחברות ספירלה מעוצבות בעיצוב אישי

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!