אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

סוגי כריכות ספרים

סוגי כריכות ספרים

החלטתם להוציא ספר באופן עצמאי? רוצים להגשים חלום ולהפוך לסופרים של ממש? אם כן, ובהנחה שחומרי הגלם שלכם מוכנים, שהטקסטים שכתבתם ראויים לדעתכם לפרסום ושהספר שלכם מחכה לצאת לדרך – עליכם לפנות לבית דפוס מקצועי שיעזור לכם בהפקת הספר ובהוצאתו לאור. עם פנייתכם לבית הדפוס תגלו שיש לא מעט אפשרויות, עיצובים וסגנונות שמהם ניתן לבחור, כמו גם מגוון סוגים שונים של כריכות. אילו סוגי כריכות ספרים מוצעים כיום? הנה סקירה קצרה:

  1. כריכה רכה – בסוג זה של כריכה משתמשים לרוב הן לחוברות והן לספרים. אם בוחרים כריכה רכה לספרים, הספרים המתאימים לסוג זה של כריכה הם בדרך כלל ספרי שירה, ספרי קריאה, ספרי לימוד וכדומה. עבור הכריכה הרכה משתמשים בבית הדפוס בנייר שמשקלו נע בין 250 גרם ל – 300 גרם, המודבק בתהליך של חימום. הנייר יכול להיות בצבע או בשחור לבן. לאחר הדבקתו של הנייר לפנים הספר, חותכים בבית הדפוס את השוליים שנוצרו ומתקבל מוצר סופי מוגמר: ספר של ממש. היתרונות בסוג זה של כריכה הם העלויות הנמוכות יחסית, המראה האסתטי של הכריכה והיותה מתאימה לסוג הספרים המדובר.
  2. כריכה קשה – בין אם מדובר בספר קריאה, בספר בישול, בספר צילום או בכל ספר אחר – כריכה קשה מתאימה לכל סוג ולכל סגנון של ספר. התהליך כרוך בהדפסת דף שמשקלו 170 גרם לרוב וציפויו בלמינציה בסגנון מט או בלמינציה מבריקה. לאחר מכן מתבצעת עטיפתו של הדף באמצעות נייר קרטון קשיח בעובי של 2 מ"מ או במידה המתאימה למידות הספר עצמן. בשלב זה, השלב הסופי, מחברים את הנייר אל דפי פנים הספר וכך מתקבל לו המוצר המוגמר. את דפי פנים הספר ניתן לחבר לכריכה באמצעות תפירה או באמצעות הדבקה.

מחפשים בית דפוס שיעזור לכם במשימה? אנחנו, דפוס דיגיטול, הכתובת הנכונה לפנות אליה. אנו מציעים לכם איכות גבוהה ומחיר הוגן.

 

 

 

 

 

 

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!