אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

עימוד ספרי קודש

 

עימוד ספרי קודש

עימוד ספרי קודש, בדומה לעימוד ספרים אחרים, הוא משימה מאתגרת מאד המצריכה פנייה אל המומחים בתחום. אולם, שלא כמו עימוד אחר, עימוד מסוג כזה כולל גם פרמטרים נוספים, אותם לוקחים בחשבון במסגרת התהליך כדי לקבל מוצר מוגמר איכותי וברמה גבוהה – ספר קודש מסוגנן בהתאם לכללים.

כיצד זה נעשה

תהליך העימוד כולל במסגרתו התייחסות אל הנקודות הבאות: ראשית, עיצוב הפסקאות. בתהליך העימוד דואג הגרפיקאי להדגיש מילה ראשונה בכל פסקה, ליצור חלון בכל שורה שנייה ולמרכז את השורה האחרונה. שנית, הכותרות העליונות: בחלק זה דואג המעמד לשנות את הכותרת בכל פעם בה מתחיל פרק חדש או סימן חדש. השלב הבא של העימוד כולל התייחסות למספור העמודים. כאן, הדבר נעשה באמצעות אותיות עבריות ובלשון נקיה. העמודים לא יופיעו כמספרים אלא כאותיות. בנוסף, ייבדק עניין הניקוד. הטקסטים המופיעים בכתבי הקודש מנוקדים ומשולבות בהם גם מילים בארמית.

לאחר בחינת נקודות אלו, יבחן המעמד את תוכן העניינים. תוכן העניינים של הספר יבנה בהתאם לתוכן העניינים המופיע בספרי הקודש, בסגנון המקובל בסוג זה של ספרים. יופיעו בטקסטים גם כותרות צד ואינדקס, שיעזור באיתור הערכים השונים. את העימוד עצמו, לרבות התייחסות לכל הפרמטרים הנדרשים, יכול הגרפיקאי לעשות באמצעות תוכנות עימוד מיוחדות, המותאמות לספרי קודש וכוללות את כל הכלים, המסייעים לגרפיקאי בתהליך עצמו.

חשוב לדעת

מכיוון שמדובר בתהליך מאתגר, מומלץ לפנות אך ורק לאנשי מקצוע המתמחים בעימוד ספרי קודש, אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שיכולים להתמודד עם האתגר הזה בהצלחה. כדאי כמובן גם לבחון לפני כן ספרי קודש שונים, להתרשם מסגנונם ולקבל השראה לעיצובו של הספר החדש. ניתן לשלב גם יצירתיות, אולם חשוב להיצמד אל הכללים הרלוונטיים לסוג זה של ספרים, כללים המציבים סטנדרטים גבוהים.

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!