אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

עיצוב כריכה לספר

עיצוב כריכה לספר

העטיפה של הספר יכולה לספר לקוראים עצמם מעט על התוכן, על העלילה ועל המסר שאותו מעוניינים להעביר. עליה למשוך את העין, למשוך את הקוראים ולעודד אותם לבחור בספר זה ולא בספר אחר. עיצוב כריכה לספר נעשה על ידי גרפיקאים ומעצבים, המתמחים בתחום ומסוגלים להתמודד בהצלחה עם האתגר הרב הכרוך בכך.

איך זה נעשה

עיצוב כריכה לספר הוא שלב חשוב מאד בתהליך הפקת הספר עצמו והוא כולל התייחסות לפרמטרים שונים. הכריכה, העטיפה של הספר, מהווה עבור הכותב כלי שיווקי מרכזי: באמצעות התמונה שתופיע בה או האלמנטים השונים בה ניתן יהיה לשכנע את קהל הקוראים שכדאי להם לרכוש את הספר. על הכריכה להעביר מסר חד מאד, עליה לרגש וגם לאפיין את התוכן כולו במספר מצומצם של אלמנטים. זו גם הסיבה בעטיה מדובר בתהליך מורכב, תהליך מאתגר, הכולל בחינה של נקודות שונות. למשל: מה יהיה גודלו של הספר לאחר החיתוך, מה תהיה רזולוציית ההדפסה, באיזה עובי יהיו הדפים, מה יהיה מספר העמודים בספר ועוד.

לפני שמתחילים במלאכת עיצוב הכריכה, על המעצב לקבל מבית הדפוס את כל הנתונים הנדרשים כדי לבצע את עיצוב הכריכה בצורה הטובה והמדויקת ביותר. אם בוחרים בעטיפה רכה, יש לקחת זאת בחשבון בזמן עיצובה, כדי לוודא שכל אלמנט שבו בוחרים ישתלב נכון בכריכה ויהיה רחוק מספיק מקווי החיתוך. אם בוחרים בכריכה קשה, חשוב לבחון את עובי הכריכה ולהתייחס גם אל קיפולה פנימה. כמובן, ישנם פרמטרים נוספים המצריכים גם הם התייחסות בזמן עיצוב הכריכה, ביניהם סוג הפונט וגודלו. הפונט (הגופן) הוא חלק מהשפה העיצובית כולה: בחירתו מצריכה זמן והיכרות עם סגנונות הפונטים השונים. בעלי מקצוע המנוסים בתחום יודעים לבחור נכונה את הפונטים הראויים ולהתאים אותם אל הספר עצמו.

 

 

 

 

 

 

 

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!