אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

עלות הדפסת ספר מחזור

סיום בית ספר תיכון הוא מאורע מרגש, הוא מסמל יציאה מתקופת ההתבגרות אל העולם של המבוגרים והעצמאות האינדיבידואלית של כל אחד. הדפסת ספר מחזור חייבת לעמוד בסטנדרטים גבוהים, להיות מודפסת על נייר איכותי ובאיכות הדפסה גבוהה, כל זאת על מנת שיוכל להישמר לאורך שנים ולשמש כמזכרת מרגשת ומצחיקה לתקופה נפלאה שלא תחזור על עצמה. בדפוס דיגיטול בע"מ ניתן ליצור את ספר המחזור המכובד ומאורגן ביותר, כל שכל תלמיד יכול לקבל את המזכרת המושלמת.

הדפסת ספר מחזור – יתרונות בבית דפוס טוב

הדפסת ספר מחזור היא תהליך מורכב, זאת לרוב משום שלמארגני הספר יש מעט ניסיון בהכנת ספרים לדפוס ועל כן יש חשיבות רבה לבחירת בית הדפוס אשר יוכל לארגן את ספר המחזור בצורה נכונה כך שהתוצר הסופי יהיה מרשים וישרוד לאורך זמן. בית דפוס מקצועי יכול לספר לכם את הדברים הבאים:

  • מאגר גדול כל חומרים גרפיים ועיצובים שונים – עיצוב מוצלח של ספר המחזור זה אולי אחד הדברים שיכולים לשדרג את ספר המחזור שלכן בכמה רמות. ניתן לעצב את ספר המחזור בסטודיו או במידה והייתה מעורבות של מעצב גרפי, ניתן להעביר לבית הדפוס את התוצרים המוגמרים. תוכלו להתייעץ עם בית הדפוס בכל נושא עיצובי, ליצור עיצוב מקורי משלכם או להשתמש באחד מהמגוון שקיים במאגרים.
  • מערכת פשוטה לתפעול עם ממשק ידידותי למשתמש – מערכת קלה וידידותית עומדת לרשותכם לצורך עיצובים. כך תוכלו להפיק ולהדפיס ספר מחזור חגיגי ומרגש בקלות.
  • ליווי צמוד לאורך כל התהליך אתם לא לבד! ספר מחזור יכול להיות משימה עמוסה, אך ליווי אישי של הצוות המנוסה של בית הדפוס יכול להפוך את כל התהליך לפשוט, נוח וחוויתי.

הדפסות עם ציוד משוכלל

אנו בדפוס דיגיטול בע"מ, עובדים בתחום ההדפסות מעל 25 שנים ונשמח לקחת חלק בעיצוב והדפסה של ספר המחזור שלכם. אנו משתמשים במכשור מהחדיש בתחום ומורכבים מצוות מקצועי ומיומן שישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה וייעוץ לאורך הדרך המשותפת.

 

רוצים לדעת עוד על הכנת ספר מחזור? למדריך המלא להוצאת ספר מחזור לחצו כאן. 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!