אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר!

קוביית נייר ממותגות

קוביות ממו ממותגות בהתאמה אישית

דיגיטול מבצעת הפקות דפוס מיוחדות ומורכבות במיוחד כמו במוצרי פרסום מיוחדים כמו קוביית ממו ממותגת בהתאמה אישית הדורשים תשומת לב וירידה לפרטים הקטנים ביותר. מה זה קוביית ממו בהדפסה מלאה ובהתאמה אישית?

 מדובר במוצר פרסום מדהים ושימושי המורכב מנייר צורני הדחוס לצורת קובייה או מלבן כאשר ניתן להוסיף לו חור ייעודי לעיפרון או לעט ומשטח עץ המשווה לו מראה של משטח סחורות או קונטיינר. את הקובייה הממותגת שלנו אנחנו ממתגים בבלעדיות על גבי כל הפאות בהדפסה מלאה אול אובר על גבי כל פאה ופאה עם ניצול מקסימלי של 100% משטח הדף ולא באופן חלקי על ידי מדפיסים חובבים.

אנחנו מדפיסים על קוביית נייר ממותגת ברזולוציה מאוד גבוהה כך שנוצרת ממש תמונה.קוביית ממו ממותגת בהדפסה מלאה היא מתנה מצוינת על השולחן במשרד, מתנה לעובד חדש,מתנות ממותגות לכנסים ואירועים ועוד.

פתקיות תזכיר – זוכרים?  

יש כאלה שקוראים להן דפי ממו, אחרים פתקיות דביקות ויש כאלה שבשבילם הן הפתקיות על המסך… לא משנה איך תקראו להן, ולא משנה איפה תדביקו אותן, יש להן מטרה אחת: להזכיר לכם את כל מה שתרצו לזכור. הדבר היחיד שתצטרכו לזכור לבד זה איפה הנחתם את חבילת הפתקיות שלכם.

 

פתקיות תזכיר מעוצבות  

פעם היה לפתקיות מראה אחיד, אבל היום אתם יכולים לעצב גם אותן בשפה שלכם ואפילו בכמה צבעים. כל מה שצריך זה להתחיל את התהליך, לבחור את ערכת העיצוב שתרצו ו"לשחק" עם העיצוב עד שתהיו מרוצים מהתוצאה. מובן שאם כבר יש לכם עיצוב מוכן תוכלו להעלות אותו לאתר ולעצב איתו את הפתקיות.

סוגים שונים של פתקיות תזכיר           

אחרי שסיימתם לעצב והחלטתם אם הפתקיות תהיינה בשחור לבן או בצבע, תוכלו גם לבחור אם להוסיף דבק לראש החבילה, כך שכל הפתקיות תהיינה מחוברות יחד. ולבסוף בחרו כמה פתקיות תרצו בחבילה – 50, 100 או 150. 

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית צרו עמנו קשר עכשיו!